MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 14456326
nr 1445 6326
Byrå
1930-/40-tal. Bredd: 75 cm. Djup: 37 cm, höjd: 75 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 31 januari 2022
kl 18:19:32
100 kr
500 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)